O firmie

INVEST – Nieruchomości Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2005 roku. Spółka jest wiodącym przedsiębiorstwem południowo – wschodniej Polski prowadzącym działalność w zakresie obrotu nieruchomościami komercyjnymi. W ofercie firmy znajduje się również możliwość wynajmu powierzchni handlowo – usługowych w obiektach, które są własnością Spółki i jednocześnie są przez nią administrowane. Spółka INVEST-Nieruchomości bezpośrednio identyfikowana jest z Centrum Handlowym „Dąbrowiak” w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Galerią Handlową w Połańcu.

Celem firmy jest ciągły rozwój poprzez aktywne inwestowanie na terenie południowej Polski.

Spółka stosuje nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości, a zdobyte przez lata doświadczenie pozwala na błyskawiczne rozpoznanie i rozwiązanie najtrudniejszych problemów, z którymi zmagają się właściciele nieruchomości, jak również najemcy, co pozwala na efektywne znajdywanie optymalnych dla nich rozwiązań.

INVEST-Nieruchomości Sp. z o.o. tworzy profesjonalną oraz solidną firmę rzetelnie podchodzącą do tematu obsługi i zarządzania własnymi nieruchomościami komercyjnymi, które w całości wynajęte zostały przez firmy z terenu Polski południowej. Zarząd Firmy stawia na bardzo wysoki poziom świadczonych usług w zakresie wynajmu nieruchomości komercyjnych, zdając sobie sprawę jak ważna jest w obecnych czasach dynamizacja zarządzania nieruchomościami i dostosowanie jej do zmieniającej się sytuacji na rynku.

Wysoki standard świadczonych usług Spółka chce zapewnić aktualnym kontrahentom poprzez profesjonalizm, zaangażowanie oraz rzetelność w swoim działaniu.

Zarząd INVEST-Nieruchomości jednocześnie zaprasza do współpracy kontrahentów, którzy chcieliby rozszerzyć swoja działalność handlową w obiektach należących do Spółki lub rozpocząć współpracę w zakresie kupna czy sprzedaży nieruchomości w postaci gruntów bądź obiektów.

INVEST-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.
ul. Sucharskiego 7
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Tel/Fax: 14 699 01 00
e-mail: sekretariat@investnieruchomosci.pl